Bilgilendirme Resimleri
YAYIN PANOSU

Facebook Kapak Fotoğrafları

Gün geçtikçe insanlar facebooktaki profillerinde resimlere önem göstermeye çalışıyor ve buda doğal olarak kapak fotoğradı ihtiyacını bi hayli arttırıyor bizim gibi geniş çaplı paylaşım bloglarıda böyle konulara yer vererek köşeden,oradan,buradan hit bulmaya çalışıyor gerçeği söylemek gerekirse işte sizlere kendi şeçtiğin ve en güzel kapak fotoğrafları inanı bu fotolar profilinize tam oturacaktır.

Aşağıdaki resimi genelde aşık olduğunuzda ve aşkınıza hitaben bir kapak fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz çok şirin ve tam profil boyutundadır resme tıklayarak resimi büyütebilirsiniz-adrese gidebilirsiniz.

ask kapak facebook resimleri Facebook Kapak Fotoğrafları
Sıradaki Resmi ise örneğin pazartesilerden nefret eden bir haliniz varsa yani daha doğrusu öğrenci iseniz profilinize koyabilir ve çok şık bir şekil kullanabilirsiniz.

Facebook Kapak Resmi 7 Facebook Kapak Fotoğrafları
Küçük ama samimi kalpler için küçük ama bi o kadar anlamlı güzel bir zaman tüneli – kapak fotoğraflarından biride bu gerekse arkaplan gerekse karakterlerin şirinliği açısından çok güzel bir çalışma.

i hate mondays facebook kapak pazartesi Facebook Kapak Fotoğrafları
Sıradaki resim ise giren insanlara ne kadar uğraşsalar bile zamanı 1sn bile geri alamayacakları öğütünü verebilirsiniz tabiki kullanım yerine göre anlamı değişebilir daha anlamlı bir hal alabilir.

facebook zaman kapak foto Facebook Kapak Fotoğrafları
Aşağıdaki fotoların bazıları tabiri doğru ise damar fotolar diyebiliriz eğer giren kişilere öğütler vermek isterseniz ve anlamlı bir mesajı bırakmak isterseniz böyle yazı içeren kısa ama özlü fotoğrafları kapak fotoğrafı olarak seçebilirsiniz.

facebook kapak resimleri 6 Facebook Kapak Fotoğrafları
Buda parmaklar ile çalışılmış güzel bir çalışma -> Gerçektende “İnsan sevdiklerine çok değer verir,bazen kendisinden bile fazla” olabilecek kadar.

facebook kapak 1 Facebook Kapak Fotoğrafları
Damar fotoğraflardan biride bu.Daha doğrusu söz içeren fotoğraflardan biride bu diyebiliriz.Damar demek biraz garip mi oldu ne.

facebook kapak foto 2 Facebook Kapak Fotoğrafları

Buda çok hoşuma giden çok güzel bir çalışma gerek boyut gerek kalite gerek anlam 10 numara 5 yıldız bir kapak fotoğrafı olmuş.

Severim Balıkları Facebook Anlamlı Kapak Fotoğrafları  Facebook Kapak Fotoğrafları

Arada bir Polat Alemdar’dan da alıntılar yapmak lazım malum adam 10 senedir izleniyor ve halk tarafından oldukça beğenilmiş,benimsenmiştir,güzelde bir sözü var bunu kapak fotoğraf yapabilirsiniz.

polat alemdar kapak fotografı Facebook Kapak Fotoğrafları

Kediler dünyadaki belkide en sevimli hayvanlardan biridir fakat bi o kadarda nankör olmalarına rağmen onlara karşı sevgimiz “Ay ne güzel şey” tarzında her zaman var işte sizlere duvarınıza ekleyebileceğiz kapak boyutunda facebook kedi kapak fotoğrafları – ÇOK SEVİMLİLER.

facebook kedi kapak foto Facebook Kapak Fotoğrafları

İsteyenler çocukluktan beri hayranı olduğumuz Pokemon dizisinin sevimli ve konuşması ile dikkat çeken,şirin karakteri Pikachu’yu profiline ekleyebilir,herkes özgür…

pikachu kapak foto facebook Facebook Kapak Fotoğrafları

Aşağıdaki fotomuz ise insanın içini rahatlatıcı cinsten eğer profilinize giren insanların içini birazda olsa rahatlatmak istiyorsanız ve üzerlerinde olumlu etki yaratmak istiyorsanız bu kapak fotoğrafını profilinize ayarlayabilirsiniz.Gayet hoş bir çalışma.

facebook kapak fotoğrafları 3 Facebook Kapak Fotoğrafları
Sihirli bir etki yaratan hd bir çalışma daha bu çalışmada ise yastık taneciklerine bağlı iki insan birbirine birşeyler fısıldıyorlar tabikide bir çizim ama insanda hoş bir etki yaratmak için yeterli oluyor tabikide.

facebook etkileyici kapak resimleri 4 Facebook Kapak Fotoğrafları

Bazen takımınızın resmini – takımınızı gösterecek önemli bulguları profilinizde görmek – paylaşmak istersiniz işte bunlar içinde küçük bir bölüm ayırdım inşallah yararlı olur.

Facebook kapak taraftar besiktaş foto Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook kapak taraftar besiktaş foto 2 Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook kapak taraftar fenerbahçe foto Facebook Kapak Fotoğrafları

facebook kapak taraftar fenerbahçe 2 Facebook Kapak Fotoğrafları

facebook kapak taraftar galatasaray Facebook Kapak Fotoğrafları

 

Birazda anlam içere insanlara güzel ama espirili bir bakış açısı ile bilgi verebileceğiniz bir kaç kapak fotoğrafını listeleyelim.İnsanların böyle de kapak fotoğraflarına ihtiyacı olabilir diye düşündüm.

Facebook Anlamlı Kapak Resimleri 1 Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Anlamlı Kapak Resimleri 2 Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Anlamlı Kapak Resimleri 3 Facebook Kapak Fotoğrafları

Vazgeçilmek unsurlarımızdan biride Türk Bayrağımız ve onu hatırlatan objeler,Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı bence bir profile eklenecek en doğru fotoğraftır ki Millet profilinize her baktığında gerçek bir lider gerçek bir önder görsün.

ataturk facebook kapak fotograflari Facebook Kapak Fotoğrafları

facebook kapak atatürk resmi 2 Facebook Kapak Fotoğrafları

facebook kapak atatürk resmi Facebook Kapak Fotoğrafları

facebook atatürk imza kapak Facebook Kapak Fotoğrafları

  • BÜYÜLT Yazıyı büyültmek.
  • KÜÇÜLT Yazıyı Küçültmek.
  • TAM EKRAN Tam görmek için.
  • NORMAL EKRAN Normal görmek için.
Yazarın yazarı hakkında merak edebilecekleriniz ve yazarın kendini açıklaması
  • Hakkında ne biliyorsunuz?
  • Hobileri nelerdir?
  • Sosyal Paylaşımdaki yeri neresi?
  • Merhaba Ben

Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış.Bir yorum da sen ekleyebilirsin !

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>