Bilgilendirme Resimleri
YAYIN PANOSU

Facebook Kapak Fotoğrafları


Gün geçtikçe insanlar facebooktaki profillerinde resimlere önem göstermeye çalışıyor ve buda doğal olarak kapak fotoğradı ihtiyacını bi hayli arttırıyor bizim gibi geniş çaplı paylaşım bloglarıda böyle konulara yer vererek köşeden,oradan,buradan hit bulmaya çalışıyor gerçeği söylemek gerekirse işte sizlere kendi şeçtiğin ve en güzel kapak fotoğrafları inanı bu fotolar profilinize tam oturacaktır.

Aşağıdaki resimi genelde aşık olduğunuzda ve aşkınıza hitaben bir kapak fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz çok şirin ve tam profil boyutundadır resme tıklayarak resimi büyütebilirsiniz-adrese gidebilirsiniz.


Sıradaki Resmi ise örneğin pazartesilerden nefret eden bir haliniz varsa yani daha doğrusu öğrenci iseniz profilinize koyabilir ve çok şık bir şekil kullanabilirsiniz.


Küçük ama samimi kalpler için küçük ama bi o kadar anlamlı güzel bir zaman tüneli – kapak fotoğraflarından biride bu gerekse arkaplan gerekse karakterlerin şirinliği açısından çok güzel bir çalışma.


Sıradaki resim ise giren insanlara ne kadar uğraşsalar bile zamanı 1sn bile geri alamayacakları öğütünü verebilirsiniz tabiki kullanım yerine göre anlamı değişebilir daha anlamlı bir hal alabilir.


Aşağıdaki fotoların bazıları tabiri doğru ise damar fotolar diyebiliriz eğer giren kişilere öğütler vermek isterseniz ve anlamlı bir mesajı bırakmak isterseniz böyle yazı içeren kısa ama özlü fotoğrafları kapak fotoğrafı olarak seçebilirsiniz.


Buda parmaklar ile çalışılmış güzel bir çalışma -> Gerçektende “İnsan sevdiklerine çok değer verir,bazen kendisinden bile fazla” olabilecek kadar.


Damar fotoğraflardan biride bu.Daha doğrusu söz içeren fotoğraflardan biride bu diyebiliriz.Damar demek biraz garip mi oldu ne.

Buda çok hoşuma giden çok güzel bir çalışma gerek boyut gerek kalite gerek anlam 10 numara 5 yıldız bir kapak fotoğrafı olmuş.

Arada bir Polat Alemdar’dan da alıntılar yapmak lazım malum adam 10 senedir izleniyor ve halk tarafından oldukça beğenilmiş,benimsenmiştir,güzelde bir sözü var bunu kapak fotoğraf yapabilirsiniz.

polat-alemdar-kapak-fotografı

Kediler dünyadaki belkide en sevimli hayvanlardan biridir fakat bi o kadarda nankör olmalarına rağmen onlara karşı sevgimiz “Ay ne güzel şey” tarzında her zaman var işte sizlere duvarınıza ekleyebileceğiz kapak boyutunda facebook kedi kapak fotoğrafları – ÇOK SEVİMLİLER.

facebook_kedi_kapak_foto

İsteyenler çocukluktan beri hayranı olduğumuz Pokemon dizisinin sevimli ve konuşması ile dikkat çeken,şirin karakteri Pikachu’yu profiline ekleyebilir,herkes özgür…

Pikachu Kapak Fotoğrafı

Aşağıdaki fotomuz ise insanın içini rahatlatıcı cinsten eğer profilinize giren insanların içini birazda olsa rahatlatmak istiyorsanız ve üzerlerinde olumlu etki yaratmak istiyorsanız bu kapak fotoğrafını profilinize ayarlayabilirsiniz.Gayet hoş bir çalışma.


Sihirli bir etki yaratan hd bir çalışma daha bu çalışmada ise yastık taneciklerine bağlı iki insan birbirine birşeyler fısıldıyorlar tabikide bir çizim ama insanda hoş bir etki yaratmak için yeterli oluyor tabikide.

Bazen takımınızın resmini – takımınızı gösterecek önemli bulguları profilinizde görmek – paylaşmak istersiniz işte bunlar içinde küçük bir bölüm ayırdım inşallah yararlı olur.

 

Birazda anlam içere insanlara güzel ama espirili bir bakış açısı ile bilgi verebileceğiniz bir kaç kapak fotoğrafını listeleyelim.İnsanların böyle de kapak fotoğraflarına ihtiyacı olabilir diye düşündüm.

Vazgeçilmek unsurlarımızdan biride Türk Bayrağımız ve onu hatırlatan objeler,Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı bence bir profile eklenecek en doğru fotoğraftır ki Millet profilinize her baktığında gerçek bir lider gerçek bir önder görsün.

  • BÜYÜLT Yazıyı büyültmek.
  • KÜÇÜLT Yazıyı Küçültmek.
  • TAM EKRAN Tam görmek için.
  • NORMAL EKRAN Normal görmek için.
Yazarın yazarı hakkında merak edebilecekleriniz ve yazarın kendini açıklaması
  • Hakkında ne biliyorsunuz?
  • Hobileri nelerdir?
  • Sosyal Paylaşımdaki yeri neresi?
  • Merhaba Ben

Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış.Bir yorum da sen ekleyebilirsin !

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>