Bilgilendirme Resimleri
YAYIN PANOSU

Çılgın Portakal { Annoying Orange }


Annoying_Orange

Sonuna kadar izlemenizi ve anlamaya çalışmanızı tavsiye ettiğim bir karakter – Gıçık,inatçı portakal.Her ne kadar videoları İngilizce’de olsa konular o kadar güzel seçilmişki insan bu şakacı portakalın videolarını izlerken kendini gülmekten alamıyor zaten benimle aynı fikirde olan milyonlarca kişi var,evet,gerçekten şiddetle izlemenizi tavsiye ettiğim bir Youtube kanalı.

Nedir bu protakal ?

Tüm videoların baş kahramanı bir protakal ve diğer meyvelere,değişik kişilere şakalar yaparak onları sinir ediyor ve yaşamın hep komik taraflarını yaşıyor,biraz ukala,biraz kendini beğenmiş birazda şakacı bir portakal düşünün şimdi… ve işte bu portakal.
Gerek Testere gerekse noel baba birçok tanınmış film,real karakterlere taş çıkartıyor ve bunu kim yapıyor dersiniz,küçük bir arkadaş grubu tabikide.
Tüm videoları izlemek için size kanal ; http://www.youtube.com/user/realannoyingorange?feature=watch
Videoları izlerken yapacaklarınız.
Eğer hiç ingilizce bilginiz yoksa youtube’nin sizlere sunmuş olduğu alt yazı çevirme fonksiyonu ile alt yazıları Türkçeye çevirebilirsiniz,yazılar biraz garip çıksada tek yol bu sanırım,eğer az bir ingilizce bilginiz bile olsa anlamaya çalışın böyle daha eğlenceli ve ingilizce bilginizi geliştirmeye yönelik bir video deneyimi olacaktır.

Portakal – Testere
Bu videomuzda yaramaz “protakal” kimi kurban seçtiğini bilmeyen testereye,zorlu dakikalar geçirtiyor ve anahtarı hemen buluyor,patlican ise kurban oluyor.

Aşağıdaki tarafımdan upload edilmiş bir Türkçe Altyazılı versiyonudur.

Portakal – Yaşlı Limon (Büyükbaba Limon)
Bu bölümde ise portakal sert duvara çarpıyor desek yeridir,çünkü yaptığı şakalara sinirlenmeyen bir limon ile karşı karşıya ve limon tam bir bunak…

  • BÜYÜLT Yazıyı büyültmek.
  • KÜÇÜLT Yazıyı Küçültmek.
  • TAM EKRAN Tam görmek için.
  • NORMAL EKRAN Normal görmek için.
Yazarın yazarı hakkında merak edebilecekleriniz ve yazarın kendini açıklaması
  • Hakkında ne biliyorsunuz?
  • Hobileri nelerdir?
  • Sosyal Paylaşımdaki yeri neresi?
  • Merhaba Ben

Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış.Bir yorum da sen ekleyebilirsin !

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>