Bilgilendirme Resimleri
YAYIN PANOSU

Ağlayan İnsan Resimleri


Bazen ağlamamak,üzülmemek,göz yaşı dökmemek istersin fakat gözlerin seni bir türlü anlamaz,şımarık bir çocuk oluverir bir an sürekli ağlar her olaya tepki gösteriverir.Ağlamak bir çok yarayı örtsede ardınca göz yaşlarının bıraktığı ince çıkıntılar bırakıverir ne kadar silsenizde artık derinize işlemiz bir yara oluverir.Ağlamak Bazen bir kadının en büyük silahı bazende bir erkeğin en büyük açığı oluverir bir çok anlam kazanır ağlamak insanlar ağladıkça bir şeyler kazanır aslında.Bazı insanlar ağlamayı utanç verici bir durum olarak görürler ama ağlamak kadar doğal,ağlamak kadar içten bir olay olur mu bilmem.Çünkü doğarken bile ağlayan bir varlığın ağlarken utanması utanç verici olabilir anca.

Ağlayan İnsan Resimleri

Belki ne onlar istedi ağlamayı nede zarar verdikleri herşey hayatı azgın sularına kapılan cılız bedenlerin karşılıksız yıpranışlarıydı.Belki bir askerin ağlaması çok gariptir fakat gerçek olmayacak kadarda soyutlaştırılamaz öyle değilmi.

Belki de onlar içinde bulundukları durumu anlayamayacak kadar genç,içinde bulundukları durumu anlamaya çalışamayacak kadar çaresizdiler fakat onlar hiçbir zaman ağlamaktan utanmadılar,utanması gereken başka insanlar varken.

“Erkekler ağlamaz” derler fakat bana bir tane ağlamamış erkek gösterebilirlermi söyleyin.Çünkü yazımında başında dedim “Doğarken ağladı insan” gibi koskoca bir laf varken “Erkekler ağlamaz” lafıda nereye gidiyor anlamadım gitti.İnsanlar içlerinde bulunan vicdan sayesinde ağlarlar eğer ağlamayan bir insan var ise Vicdanı olmayan bir insanda olur.

Bazen gerkeçti bu kareler bazende küçük karikatürler,küçük çizimler ile anlatıldılar,bazen ise anlatılmaları için bir araç bulunamadı.

Ağlamak Bazen bir kadının en büyük bir silahı haline geliebilir bazende en büyük hayla kırıklığı,kadınlar dokunulması düşündüren,kırılması kolay birer çicek gibidirler.Ağladıklarında kendilerini doğrultacak onlara aynı kırılmaları tekrar yaşatmayacak bir koruyucu ararlar.

 

  • BÜYÜLT Yazıyı büyültmek.
  • KÜÇÜLT Yazıyı Küçültmek.
  • TAM EKRAN Tam görmek için.
  • NORMAL EKRAN Normal görmek için.
Yazarın yazarı hakkında merak edebilecekleriniz ve yazarın kendini açıklaması
  • Hakkında ne biliyorsunuz?
  • Hobileri nelerdir?
  • Sosyal Paylaşımdaki yeri neresi?
  • Merhaba Ben

Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış.Bir yorum da sen ekleyebilirsin !

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>