Bilgilendirme Resimleri
YAYIN PANOSU

2014 Sigara Fiyatları


sigara fiyatları 2014

2014 yılına girdiğimiz gibi zamlarda peşinden yavaş yavaş gelmeye başladı. Özellikle sigara başta olmak üzere trafik cezaları, iletişim vergisi, harçlar vs. ötv’nin artmasıyla zam geliyor. Sigara fiyatları heniz açıklamadı. Ama bu senede fiyatların artacağı kesin gözüyle bakılıyor. Birçok büfede istenilen sigaralar bulunmuyor. Bazıları birkaç kuruş daha fazla kazanmak için stok yapmış.

2014 sigara fiyatları  açıklanır açıklanmaz sitemize eklenecektir. zamlar hakkında değerli yorumlarınızı sitemiz üzerinden yapabilirsiniz şimdiden tüm tiryakilere sabırlar diliyorum.

2014 içki fiyatlarını da bu konudan öğrenebilirsiniz.

 

2014 sigara zamlarına göre yeni sigara fiyatları

Winston 7,5 liraya satılırken zamla birlikte 8 lira; Parliament 9,5 liradan 10 liraya, Camel 8 liradan 8,5 liraya, Muratti 7,5 liradan 8 liraya, Viceroy 6,5 liradan 7 liraya ve Lark 6,5 liradan 7 liraya yükselecek.

SİGARAYA YENİ YILDA NEDEN ZAM GELDİ?

Geçtiğimiz Kasım ayında sigara fiyatları indirilmişti. En ucuz sigara 5 liraya kadar düşürülünce vergilerde de düşüş gözlendi. Bunun üzerine Maliye bakanlığı düğmeye bastı ve 2014 yılı için sigara vergilerini artırdı. Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu kararıyla, sigarada paket başına alınan maktu vergi miktarı, 4 kuruşluk zamla 9 kuruştan 13 kuruşa yükseltildi. Asgari maktu vergi ise paket başına 3.22 liradan 3.75 liraya çıktı.

  • BÜYÜLT Yazıyı büyültmek.
  • KÜÇÜLT Yazıyı Küçültmek.
  • TAM EKRAN Tam görmek için.
  • NORMAL EKRAN Normal görmek için.
Yazarın yazarı hakkında merak edebilecekleriniz ve yazarın kendini açıklaması
  • Hakkında ne biliyorsunuz?
  • Hobileri nelerdir?
  • Sosyal Paylaşımdaki yeri neresi?
  • Merhaba Ben

Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış.Bir yorum da sen ekleyebilirsin !

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>